İki Dünya Arasında 256. bölüm fragmanı özeti | Dizi fragmani izle, dizi fragman sitesi
Sitemizde şuan toplam 361 film bulunmaktadır.
Knigi Igry Programmy Muzyka Soft Video Klipy Jurnaly

İki Dünya Arasında 256. bölüm fragmanı özeti

0
( Yüksek Kalite )

İki Dünya Arasında 256. bölüm fragmanı özeti

İki Dünya Arasında 256. bölüm özetinde; Meral’in Aslıyı mirastan men etmek için ısrarla onun rapor alması için yaptığı baskı Aslıyı çıldırma noktasına getirir. İki Dünya Arasında 256. bölümde;  Bununlada kalmaz Sahra’nın düğün takılarıyla birlikte Cabir ve Ali ile birlikte Suriye’ye kaçtığı dedikodusunu yayar.

iki-dunya-arasinda-256.-bolum-fragmaniİki Dünya Arasında 256. bölümde; Oysa gerçek çok farklıdır. Sarah göz yaşları içinde sevdiği adamı Selimi hasta yatağında bırakarak Ali’yi Cabirin elinden kurtarmak için Suriye’ye gitmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.Fakat bu kez her zaman yanında olan Selim yoktur.Hacer ise can dostunu bu tehlikeli yolculukta yalnız bırakmak niyetinde değildir.

İki Dünya Arasında 256. bölüm yorumlarınızı aşağı yazınız

İki Dünya Arasında 256. bölüm fragmanı 

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
İki Dünya Arasında 256. bölüm fragmanı özeti

İki Dünya Arasında 256. bölüm fragmanı özeti İki Dünya Arasında 256. bölüm özetinde; Meral’in Aslıyı mirastan men etmek için ısrarla onun rapor alması için yaptığı baskı Aslıyı çıldırma noktasına getirir. İki Dünya Arasında 256. bölümde;  Bununlada kalmaz Sahra’nın düğün takılarıyla birlikte Cabir ve Ali ile birlikte Suriye’ye kaçtığı dedikodusunu yayar. İki Dünya Arasında 256. bölümde; Oysa gerçek çok […]

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?