Güneşi Beklerken 21. bölüm fragmanı özeti | Dizi fragmani izle, dizi fragman sitesi
Sitemizde şuan toplam 363 film bulunmaktadır.
Knigi Igry Programmy Muzyka Soft Video Klipy Jurnaly

Güneşi Beklerken 21. bölüm fragmanı özeti

0
( Yüksek Kalite )

Güneşi Beklerken 21. bölüm fragmanı özeti

güneşi beklerken 21. bölüm fragmanı

Güneşi Beklerken 21. bölüm özeti; Sayer Koleji’nde büyük sevinç yaşanır. Okul takımı, Kerem sayesinde maçı kazanmış, ezeli rakip Aksel’e dersi verilmiştir. Ancak bu mutluluk Demet’in gözaltına alınma haberi ile gölgelenir. Demet, başka gören olmadığı için Cem’in şüpheli ölümünün sanığı olarak tutuklanır. 24 kasım Güneşi Beklerken 21. bölüm Gerçeği söylemekten korkan Tülin, büyük vicdan azabı içindedir.

Güneşi Beklerken yeni bölümde Demet zor durumdadır, mahkeme için adli tıp raporu beklenmektedir. Bu süre içerisinde Zeynep, Cihan Hoca’nın evinde kalır. Melis buna tepki gösterirken, Tülin’in hiç sorun çıkartmaması dikkat çeker.

 

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Güneşi Beklerken 21. bölüm fragmanı özeti

Güneşi Beklerken 21. bölüm fragmanı özeti Güneşi Beklerken 21. bölüm özeti; Sayer Koleji’nde büyük sevinç yaşanır. Okul takımı, Kerem sayesinde maçı kazanmış, ezeli rakip Aksel’e dersi verilmiştir. Ancak bu mutluluk Demet’in gözaltına alınma haberi ile gölgelenir. Demet, başka gören olmadığı için Cem’in şüpheli ölümünün sanığı olarak tutuklanır. 24 kasım Güneşi Beklerken 21. bölüm Gerçeği söylemekten korkan Tülin, […]

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?