Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanı | Dizi fragmani izle, dizi fragman sitesi
Sitemizde şuan toplam 361 film bulunmaktadır.
Knigi Igry Programmy Muzyka Soft Video Klipy Jurnaly

Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanı

0
( Yüksek Kalite )

Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanı

Güneşi Beklerken 13. bölümde neler olacak..

Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanda olanlar;

Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanında bakalım neler yaşanacak işte özet: Zeynep’in bambaşka bir görünüm ile geldiği partide, hem Barış hem de Kerem gözlerini Zeynep’ten alamazlar. Onu ararlarken arabada kendi kendine konuştuğunu zannederken söylediklerini Zeynep’in de duyduğunu bilen Kerem, Zeynep’i bu konuda sıkıştırır. Gecenin sonunda ikili arasında beklenmedik bir gelişme yaşanır.

Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanıGüneşi Beklerken 13. bölüm fragmanda Cihan, Zeynep’i yarışa hazırlarken beklenmedik misafirler, üçlüyü bir hayli şaşırtır. Barış, ise cesaretini toplar ve Zeynep’i arayarak buluşmak istediğini söyler. Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanda İkili buluşurlar ancak yalnız değillerdir. Kerem onları görüp Barış’ın söylediklerini duyacak kadar yakındır. Güneşi Beklerken 12. bölüm fragmanı kanal d den sonra hemen sitemizde..

Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanı

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanı

Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanı Güneşi Beklerken 13. bölümde neler olacak.. Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanda olanlar; Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanında bakalım neler yaşanacak işte özet: Zeynep’in bambaşka bir görünüm ile geldiği partide, hem Barış hem de Kerem gözlerini Zeynep’ten alamazlar. Onu ararlarken arabada kendi kendine konuştuğunu zannederken söylediklerini Zeynep’in de duyduğunu bilen Kerem, Zeynep’i […]

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?