Güneşi Beklerken 11. Bölüm Fragmanı | Dizi fragmani izle, dizi fragman sitesi
Sitemizde şuan toplam 361 film bulunmaktadır.
Knigi Igry Programmy Muzyka Soft Video Klipy Jurnaly

Güneşi Beklerken 11. Bölüm Fragmanı

0
( Yüksek Kalite )

Güneşi Beklerken 11. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Özeti 10 Eylül 2013 Kanal D

gunesi_beklerken_11.bolum_fragmaniGüneşi Beklerken dizisinin 11. bölüm fragmanını izle. Güneşi Beklerken 11. bölümü 10 Eylül 2013 Salı günü Kanal D’de yayınlanacak. Güneşi Beklerken yeni bölüm özeti sitemizde Güneşi Beklerken kategorisinde..

Güneşi Beklerken 11. BÖLÜMDE FIRTINALAR KOPACAK

Güneşi Beklerken 11. Bölüm Fragmanın özeti: Dizinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak? Diziye ait fragmanları ve konu özetini haberin devamında görebilirsiniz. Güneşi Beklerken 11. Bölüm Özeti; DEMET HER ŞEYİ ÖĞRENİR Demet artık her şeyi öğrenir. Jale’nin bunu nasıl yaptığına inanamazken Cihan çıka gelir. Gölyazı’ya dönmeleri ve Zeynep’in babası hakkında sorduğu sorularla onu sıkıştırır. Kerem ise oyununa devam etmektedir. Zeynep’in babasının arkadaşı zannettiği Salih’i okula getirtir. Ondan aldıkları yeni bilgiler Zeynep’i daha da umutlandırır. Bu arada Jale’nin sağlık durumunu da öğrenen Demet, arkadaşını bırakıp gidemez.

Güneşi Beklerken 11. Bölüm ZEYNEP HABERİ OKULDA BİR ANDA YAYILDI

Zeynep’in okulda kaldığı haberi çabucak yayılırken, Melis ise bu kızı hayatından nasıl çıkartacağını kara kara düşünür. Zeynep bir yandan babasını ararken diğer yandan da Burhan Felek Spor Salonu’nda yapılacak önemli atletizm yarışına hazırlanır. Bu yarış ilerisi için ona çok daha büyük kapılar açacaktır. Ancak Barış ile buluşan Melis, Zeynep’in bu yarışa gitmesini engelleyecek bir yalan söyleyerek ortalığı fena karıştırır. Başrollerinde Emre Kınay, Hande Doğandemir ve Ebru Aykaç’ın oynadığı ve Kanal D’de yayınlanan Güneşi Beklerken dizisinin tanıtım fragmanı.

Güneşi Beklerken dizisi 11. Bölüm Fragmanı

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Güneşi Beklerken 11. Bölüm Fragmanı

Güneşi Beklerken 11. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Özeti 10 Eylül 2013 Kanal D Güneşi Beklerken dizisinin 11. bölüm fragmanını izle. Güneşi Beklerken 11. bölümü 10 Eylül 2013 Salı günü Kanal D’de yayınlanacak. Güneşi Beklerken yeni bölüm özeti sitemizde Güneşi Beklerken kategorisinde.. Güneşi Beklerken 11. BÖLÜMDE FIRTINALAR KOPACAK Güneşi Beklerken 11. Bölüm Fragmanın özeti: Dizinin bu haftaki yeni bölümünde […]

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?