Fatih Harbiye 7. bölüm fragmanı | Dizi fragmani izle, dizi fragman sitesi
Sitemizde şuan toplam 361 film bulunmaktadır.
Knigi Igry Programmy Muzyka Soft Video Klipy Jurnaly

Fatih Harbiye 7. bölüm fragmanı

0
( Yüksek Kalite )

Fatih Harbiye 7. bölüm fragmanı

fatih harbiye 7. bolum12 ekim Fatih Harbiye 7. bölüm Ailesine bir şey belli etmek istemeyen Aslı, Kader ve Emre’nin acımasızca davranışları karşısında ne yapacağını bilemez.

Arcaoğlu villasında hareketli dakikalar yaşanırken, Macit’in daha önce almış olduğu elmas yüzük, gerçek sahibini bulabilecek mi?
Fatih Harbiye 7. bölüm özeti;
Fatih Harbiye 7. bölüm 12 ekim 2013 Hayatlarına esrarengiz bir şekilde giren Şahika, sürprizlerle dolu kişiliği ve geçmişi ile başta Gülter olmak üzere herkesi çok şaşırtacaktır.

Fatih Harbiye 7. bölümde neler olacak? Bir türlü araları düzelmeyen Neriman ve Şinasi için gergin anlar devam etmektedir. Özlem’in, Şinasi’ye yakınlaşma çabaları, yeni bir problem olarak Neriman ve Şinasi’nin karşısına çıkar.

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Fatih Harbiye 7. bölüm fragmanı

Fatih Harbiye 7. bölüm fragmanı 12 ekim Fatih Harbiye 7. bölüm Ailesine bir şey belli etmek istemeyen Aslı, Kader ve Emre’nin acımasızca davranışları karşısında ne yapacağını bilemez. Arcaoğlu villasında hareketli dakikalar yaşanırken, Macit’in daha önce almış olduğu elmas yüzük, gerçek sahibini bulabilecek mi? Fatih Harbiye 7. bölüm özeti; Fatih Harbiye 7. bölüm 12 ekim 2013 Hayatlarına esrarengiz bir […]

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?